• Jedlo

    Dobrý deň ,
    Včera večer som si dala na večeru údeného lososa na chlebík a dnes ráno tak isto . Normálne údeného lososa nejem ale strašne som mala naňho chuť lenže som netušila žeby som to v tehotenstve nemala jesť . Som v 12tt . Nevadí to a je to v poriadku ?

    Za odpoved ďakujem

    Dobrý deň,
    údené ryby sa v tehotnosti neodporúčajú pre možnosť kontaminácie listeriozou, ale riziko je minimálne, popisujú sa ojedinelé prípady.