• Po potrate

    , Autor: NIkUšaaa

    Dobrý deň.
    1.2. Som podstúpila UPT v 6tt. Priebeh v poriadku, začala som hneď po zákroku krvácať, trvalo to cca 2 týždne.
    5.3. Som začala brať antikoncepciu Daylette.
    Všímam si posledné 3 dni mám špinenie a bolesť hlavy.
    Je to všetko v poriadku? Účinnosť antikoncepcie bude v poriadku? Ďakujem

    Dobrý deň,
    prvé tri balenia môžete nepravidelne krvácať, alebo špiniť, stav sa upraví. Skôr treba venovať pozornosť bolestiam hlavy, ak máte migrénu, alebo Vás bolí hlava počas užívania, bude asi potrebné zmeniť tablety za čisto gestagénove.