• Pomoc s objasnenim

    , Autor: Domka87

    Dobrý deň
    Som momentálne piaty týždeň po potrate a s priateľom
    Sme mali nechránený pohlavný styk pre obavu a pocit som si dala tabletku po
    Je to v poriadku
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    ak ste bola po umelom potrate, tak si určite dajte napísať normálnu antikoncepciu - tabletky po sú menej spoľahlivé a hlavne obsahujú obrovskú hormonálnu dávku, ktorá nie je dobrá, tieto tablety sa berú iba výnimočne pri zlyhaní inej formy antikoncepcie. Ak sa jednalo o spontánny potrat a želanú graviditu, tak ste sa nemusela chránIt´.