• Ejak

    Dobrý deň pán doktorom, máme s manželom pravidelne styk, nikdy som nespozorovala žiaden problém stále bolo všetko ako malo, dnes ale po pohlavnom styku – on tvrdil ze sa spravil, zo mna nič nevytieklo žiadna časť ejakulátu – viete mi povedať či to musí vytiecť vždy alebo je to ok? Následne ako som išla na toaletu som spozorovala po malej potrebe výtok, ktorý bol ako ejakulát.. no doteraz hned bol aj po styku, je to ok, alebo ma oklamal a nespravil sa? dakujem.

    Dobrý deň,
    množstvo ejakulátu sa môže meniť, môže ho byť aj menej. Myslím, že spravíte najlepšie, ak sa s manželom porozprávate, prečo by mal dôvod Vám klamať.