• možnosť otehotnenia?

    Dobrý deň,
    chcem sa spýtať, aká je možnosť, že by som mohla byť tehotná za daných podmienok: mala som ovuláciu, preto sme sa s priateľom pohlavného styku zdržiavali a praktizovali orálny sex. Priateľ ejakuloval do mojich úst, ejakulát som prehltla, následne na to sme sa bozkávali a potom sa venoval ústami on mne tam dole. Láskal ma aj okolo pošvového vchodu. Asi po 20 minútach sme chceli vyskúšať análny sex, tak som mu natiahla kondom, ktorý sa mi zdal málo navlhčený, tak som ho svojimi slinami navlhčila a následne ho ešte navlhčil dvoma pohybmi v mojej pošve.
    Rada by som vedela, či je možné, aby ma takto oplodnil - v prvom prípade, keď by sa spermie z mojich úst dostali do jeho úst a potom láskaním k pošvovému vchodu a v druhom prípade, keď som ja naniesla moje sliny na kondom a on ho následne ovlhčil v mojej pošve. Mohli byť spermie v mojich slinách živé po 20 minútach, alebo už prirodzenou tvorbou a prehltaním slín boli moje ústa od spermií vyčistené? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    aj keď som si podrobne predstavil Váš program na jeden večer, tak naozaj netuším, či sa spermie mohli alebo nemohli dostať do pošvy. V každom prípade, však spermie možu v dutine ústnej prežiť istý čas a možu byť aktívne. Vylúčiť sa gravidita na 100% nedá.