• túžba po bábätku

    Dobrý deň p. doktor,

    začiatkom tohto roka sme sa s manželom rozhodli pre bábätko, žiaľ doteraz sa nám to nepodarilo. Zatiaľ sa utešujeme tým, že to ešte nie je dlhá doba, ale predsa len, pocit neistoty v nás rastie. Môžeme byť kľudní a nechať to ešte na "prírodu", alebo máme začať rozmýšľať nad nejakým vyšetrením?
    Chcela by som sa ešte opýtať, môže užívanie liekov ovplyvniť možnosť otehotnenia? Mávam totiž časté migrény a často beriem proti bolesti lieky. Momentálne sa liečim na neurológii, s p. doktorom sa bolesti snažíme stlmiť na minimum, ale zatiaľ neúspešne.
    Ďakujem za Váš názor.

    Dobrý deň,
    určite počkajte rok. Upravte si životosprávu, snažte sa žiť s radosťou , nestresovať sa, užívať si Váš vzťah. Lieky plodnosť neovplyvňujú, verím, že sa Vám to podarí.