• Nechránený sex

    , Autor: Mata1997

    Dobrý večer. Pán doktor 14. Mája som mala nechránený sex s partnerom s ktorým mám dve deti. Na druhý deň som si dala tabletku escalepe. Menštruáciu by som mala dostať 26. Mája. Je tam možnosť otehotnenia? Kedy by bolo čo najskôr možné urobiť si test ktorý by mi to potvrdil alebo vyvrátil?

    Dobrý deň,
    escapelle je pomerne vysoko účinná ale nie ideálna antikoncepcia. Ak máte stáleho partnera určite si dajte predpísať normálnu antikoncepciu, aby ste nemusela si dávať tieto vysokodávkované preparáty. Riziko gravidity je u Vás malé, stačí test o 14 dní po styku.