• Je to mozne??

    Dobry den.
    Prosim Vas,mozem otehotniet ked som mala menzes 31.1 a nechraneny sex sme mali 5.2.?Mala som 28 dnovi cyklus. Cely den som bola cista tak sme si s manzelom povedali hadam to uz skoncilo,ale potom asi po 2-3 hodinach po pohl.styku som zacala trosicku krvacat.Da sa teda otehotniet aj v takomto pripade??Akurat sa zaciname snazime o babo. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    ak máte nechránený sex kedykoľvek vždy je tehotnosť reálna. Normálne zdravému páru trvá 2 roky než otehotnie, tak sa nejašte už v prvom cykle.