• Erik

    Dobry deň. V akých dávkach a ako dlho musel brať estrogénové tablety Erik z Vyvolených ( muž s prirodzenými ženskými prsiami ), že mu natrvalo narástli ženské prsia ? Dakujem.

    Dobrý deň,
    naozaj netuším čo bral Erik ani kto to je, ženské prsia pri tabletkách nenarastú, respektíve iba sa mierne zdurí žľaza, ale ako normálne prsia to nevyzerá. Je možné že mal implantáty ale naozaj neviem, nevidel som to.