• mocova rura

    Dobry den,pisem Vam ohladom mojho vazneho problemu..som 7 tyzden po porode sekciou..riesim to uz 6 tyzdnov,no nikto mi s tym neviem pomoct..po prichode z porodnice,som zistila ze mam vonku mocovu ruru asi 1,5cm..normalne ju mam vonku..bola som s tym hned u svojho gyn.no ten mi povedal ze to sa samo stiahne,ze to pri cievkovani mi podrazdili.Tak som cakala dalsie 2 tyzdne,pricom sa nic nezlepsilo,stale ma trapilo palenie,stipanie pri moceni (co pretrvava dodnes), tak som opat isla na gyn.no bol tam druhy lekar,a ten mi prikontrole mocu (iba tym papierikom) hned povedal ze to mam silny zapal mocovych ciest a dal mi ant.Zinnat 500mg,pricom mi povedal ze ak sa to nezlepsi,mam sa zastavit..co sa aj stalo..po dalsich 2 tyzd.som isla na kontrolu a povedal mi ze to bude urologicky problem..hned som isla na urologiu,tam mi vysetril hned moc,pricom som si pockala na vysledok v laboratoriu a povedal ze to je nejaka infekcia,ze mi urobí kultivaciu,co bude vysledok o dalsi tyzden..vysledok bol negativny ( palenie,stipanie,stale pretrvavali),a podotkol,ze to este nevidel,co mam ja.. a poslal ma na "dermatologiu",pricom to s tym nic nema,predsa mam vysunutu mocovu ruru..tak som opat isla na gyn.,povedala som mu co mi robil,povedal,no opat mi povedal ze to je urcite z urologickeho hladiska,ze mi asi natrhli mocovu ruru,ked mi vytahovali kateter..uz neviem co mam robit :-(
    Mam maleho syna,nemam kedy chodit stale po lekaroch,to naozaj nikto sa s takym problemom nestretol?Myslite ze sa to tam nejako ma iba zatlacit,ci sa to nejako chirurgicky robi?bojim sa to ho co mi budu robit..
    Dakujem za odpoved..

    Dobrý deň,
    ja osobne som sa s niečím podobným nestretol, hľadal som niečo v odborných časopisoch, ale k ničomu som sa nedopátral.
    Určite je to urologický problém a mal by to riešiť urológ, prípadne urogynekológ.