• injekcia

    dobry den uz som vam pisala ohladom injekcie na vyvolanie potratu,chcem sa spytat v ktorych krajinach sa tato injekcia da kupit a ci sa da kupit normalne v lekarni alebo sa musi ist v zahranici aj k lekarovi a on mi ju predpise,chcela by som este vediet do kolkych tyzdnov tehotenstva moze injekcia byt pouzita a ako to vlastne potom prebieha po pichnuti ,ci by som musela byt v nemocnici,alebo nie. dakujem

    Dobrý deň,
    je to veľmi zložité, preparátov je viac, skor tabletky. Na slovensku sa nesmú používať, v Čechách je situácia nejasná, ale nedávame ich, viem, že vo Francii je to legálne.