• Bojim sa :(

    Dobry vecer Pan doktor mam na Vas taku otazocku s priatelom by sme chceli babo :) lenze on ma krvnu skupinu 0 Rh pozitiv a ja 0 Rh negativ :( prosim Vas mozete mi o tom blizsie povedat neviem o rizikach vlastne neviem o tom nic :( bojim sa rizik a toho vsetkeho:( len tolko co mi povedali znami ze ja by som vlastne svojou krvou dieta zabijala :(

    za odpoved Velmi pekne Ďakujem.

    Dobrý deň,
    nič sa nedeje, ak ste negatívna, tak sa Vám po porode (eventuálne po potrate) podá injekcia na zábranu tvorby protilátok, takže Vaše dieť v nasledujúcej gravidite nie je ohrozené.