• bolest hlavy

    Dobry den. Snad mi mozte poradit. Boli ma hlava pred menstruaciou aj pocas nej niekedy aj po skonceni a v strede cyklu. Myslim ze je to zapricinene hormonmi. Akymi to neviem,znamena to ze mam prilis vela alebo malo nejakeho hormonu? Su nejake prirodne lieky ktore upravuju hormony? Dakujem

    Dobrý deň,
    Vaše bolesti zrejme nesúvisia s menštruačným cyklom, pretože ich popisujete vo všetkých fázach cyklu.
    Takže to je zrejme záležitosť neurologa.
    :) prírodné lieky upravujúce cyklus :)
    skúste homeopatiu, najlepšia je pramenitá voda