• Horúčavy v tehotenstve

    Dobrý deň, keďže začali už horúčavy, stalo sa mi že jeden deň bolo max 25 stupňov, zdržiavala som sa väčšinou vnútri potom neskôr malo v aute. Bola som dosť unavená a hneď ktomu sa objavila bolesť hlavy. Je mozme že som mala tepelný úpal? Neviem koľko bolo v aute stupňov ale Po príchode domov som po pár minútach išla spať. Ťažko odhadnúť tieto teploty, bola som potom týždeň nato na sone, a všetko bolo v pohode. Som v 18tyzdni. Je možné že sa niečo stalo aj plodu?

    Dobrý deň,
    deti sa rodia zdravé aj na rovníku, naše telo je v tomto ohĺade dobre chránené, a plod bol v bezpečí.
    Tehotným sa neodporúča pobyt v teple kvôli možnosti zamdlenia, ale plody to neohrozuje.