• dolezite

    tak dobry den mam dost dolezitu otazku ::::: ozrejmim vam to ::mam 17 rokou a som v 26 tyzdni tehotenstva a ked sa babetko narodi tak mi bude chybat pol rok do osemnastky no a chcela by som vediet ci aj napriek tomu ze nemam 18 dostanem porodne?? no a ci sa to stahuje na mamu?? ked materska pojde na nu?? dakujem velmi pekne!!! prajem prijemny zvisok dna .

    Dobrý deň,
    porodné určite dostanete, ale ide skor o otázku pre sociálnu pracovníčku, ja som lekár, a riešim zdravotné problémy. Tie považujem ja za doležité. Nie porodné a materskú.