• magne B6

    Dobrý deň, zistili mi hyperventilačnú tetániu... odporučili mi brať magne B6 ...no medzičasom som ho vysadila lebo mi znižoval tlak ..lekárka mi odporučila na istý čas ho vysadiť a potom znovu začať brať ... lenže teraz som v 14. týždni tehotenstva a neviem či by bolo vhodné keby som ho znovu začala brať, či by to nepoškodilo bábätku lebo niekde píšu že to môžu brať tehotné ženy a niekde že sa radšej maju poradiť s lekárom... lenže na poradňu idem až 24.2 a mávam trpnutie ruk a nôh a občas ako keby namna šli tie stavy ale snažím sa to predýchať... tak by som bola rada keby ste mi poradili... Za odpoveď vopred dakujem

    Dobrý deň,
    hyperventilačná tetánia je skor psychická porucha a magnézium ceľkovo skľudňuje.
    Ak nechcete Magne B6 kúpte si minerálku magnéziu. Tehotnosť to nijako neoplyvňuje.