• hrčka v podpazusi

    Dobry vecer. Predvcerom som si pri holeni nahmatala malu tvrdu nebolavu hrcku v podpazusi, ktoru citit, len ked mam zdvihnutu ruku. Mam sedemmesacneho syna, ktoreho vylucne kojim. Skusala som si hrcku rozmasirovat aj zmenit polohu pri kojeni, ale hrcka nezmizla. Co by to mohlo byt?

    Dobrý deň,
    pri kojení sa zdurujú aberantné mliečne žľazy v podpazuší. Nič to neznamená, po kojení sa to stratí. Ak by to rástlo navštívte lekára.