• pichanie v podbrusku

    dobrý deň
    Som v 22tt a pichave bolesti v ľavo v podbrušku jeden den to pichalo celý den pri roznych pohyboch.Obcas to pichne priveľmi,ale potom to prestane.je to na ľavej strane.a este sa chcem spýtať bola som v 20tt na sone a napísali mi: BPD:45mm HC:152mm, AC:152mm, FL:30mm-odp.19+4t.t.,plac.predná stena, PV v norme.Chapem že je to v poriadku,ale rada by som vedela coho su to rozmeri ktora je dlžka a obvod hlavičky atd....Za odpoveď vopred ďakujem, a prajem Vám krásne prežitie vianočných sviatkov a štastný nový rok.

    Dobrý deň,
    pri náraste maternice to pichá v podbrušku aj celý deň ! HLavne pri roznych pohyboch !
    Sono je v poriadku. BPD je hlavička priemer, HC je obvod hlavičky, AC obvod bruška, Fl je dlžka nožičky.
    ďakujem za prianie a želám Vášmu okoliu (stredné alebo východné SK) veselé vianoce.