• UPT

    Som 2 týždne po UPT bola som na kontrole u lekára všetko je OK,ale mám infekciu.Lekár mi dal čipky polygynax.Menštruáciu dostanem za 6 týž.chcem sa spítat či mi čipky zaberú.Cítim sa dobre ale mám obavy s menštruácie.Kedy ju dostanem a akí bude mat priebeh.Pomer bude až po prvéj menštruácii.Veľmi pekne dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    Vaše otázky sú naozaj veľmi iracionálne.
    Neviem, či Vám čípky zaberú) a netuším kedy dostanete menšětruáciu.
    Ďakujem za informáciu o plánovanom pomere po menštruácii. Chráňte sa, aby ste nemusela zabiť ďalšieho potomka.