• Umelé prerušenie tehotenstva

    Dobrý deň pán doktor,
    Chcela by som sa vás opýtať 30.8.2024 idem na UPT ale užívam antibiotiká lebo mám v hrdle bacila je to problém ? Antibiotiká doužívam 29.8.
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    poradím Vám, choďte do Rakúska, kde Vám dajú tablety a nehrozia Vám závažné komplikácie spojené s chirurgickým výkonom a anestézou. Prípadne ak to máte bližšie tak do Českej republiky alebo inej modernej krajiny, kde nenútia ženy do zbytočných operácií.