• 3D ultrazvuk

    Dobry den,chcela by som ist na 3D ultrazvuk,navstevu planujem,ked budem v 22 tt,je to uz postacujuce na dobre viditelne vysetrenie,alebo mam este par tyzdnov pockat? A chcem sa este opytat,momentalne som v 20tt a od zaciatku tehotenstva mi padaju vlasy,mam tehotenske vitaminy Centrum materna,ale nejako estra mi to nepomaha. Co mam robit? poradte. Dakujem.

    Dobrý deň,
    je to postačujúce.
    Vlasy si denne umývajte, skrátte si účes a jedzte pestrú stravu, hlavne ovocie a zeleninu. Padanie vlasov v tehotnosti a po porode je normálne.