• termin+výtok

    dobrý den
    mam otazocku som tehotna moj gynekolog mi stanovil termín porodu na 3.5.2009.V 25 tt som bola na 3D-4D sone a pan doktor mi povedal ze babatko je tak o týžden mensie a podla velkosti mi stanovil porod až na 12.5.2009 ktorým dátumom sa mam riadit?dakujem.a este otazka mam výtok skor taký vodnaty priesvitný obcas biely co to znamena dakujem..

    Dobrý deň,
    doktor na 3D ultrazvuku sa mýlil a presný termín je podľa prvého ultrazvuku. Vlastne sa nemýlil, je to hlupák, ak Vám v 25. týždni mení termín porodu, pretože v 25: týždni už dva rovnako staré plody možu mať inú veľkosť. Žasnem.
    Vodnatý výtok v tehotnosti je normálny.