• menzes

    Dobrý deň pán doktor, chcela by som sa spýtať: po pôrode mám cyklus 49 dňový, spýtala som sa gynokologyčky a povedala mi že keď ho mám pravidelný stále 49-dňový tak to môže byť.....nejak sa mi to ale nezdá...je to pravda??,rodila som sekciu, po pôrode som mala problémy 14 dní som mala 38°C horúčky, nakoniec sa mi jazva otvorila a hnisala mi......dlho som mala špinenie, potom páchnuce výtoky, bola som viac krát preliečená tabletkami, nakoniec zistila že som prekonala zálap močových ciest...s tými výtokmi mám problém stále......nemôže to nejak spolu súvisieť...som bezradná, lebo už mi dala všetky možné lieky a ja to mám stále.....a je mi už trápne ísť k lekárovi a povedať mi že to mám stále......poradťe mi,,,prosííím:-))

    Dobrý deň,
    49 dňový cyklus je príliš dlhý, ak nekojíte malo by sa to riešiť.
    Páchnúce výtoky nie sú v poriadku, mala by ste byť kompletne vyšetrená v rátane kultivácii a odberov na chlamýdie, GO, ureaplazmy a podľa výsledku poriadne aj s partnerom preliečená.