• covid a menzes

    Dobrý den, mám 44 rokov a užívam hak, Vždy dostávam menzes na 5.den pauzy...včera bol 5.den a nič, dnes je 6.den pauzy a nič...včera mi ale zároven ukázal test na covid pozitívny výsledok.može mat covid vplyv na to že mi neprišiel menzes? Viem, že choroby možu ovplyvnit cyklus, ale platí to aj pri užívaní hak?

    Dobrý deň,
    nemusí to byť covidom, pri antikoncepcii sa môže menštruácia úplne stratiť, je to jedna z výhod antikoncepcie, spravte si pauzu a pokračujte v užívaní ako obvykle.