• Riziko otehotnenia

    Dobrý deň,chcel by som sa opýtať na riziko otehotnenia u mojej kamarátky,keďže sme mali príležitostný sex a ja,bohužiaľ ako idiot som nevydržal.Hneď ráno sme utekali kúpiť tabletku Escapelle a ja teraz čakám v neskutočnom strese,či zaberie.Chcel by som sa preto opýtať,či je riziko otehotnenia veľké.Kamarátka mala 2-3 dni po menštruácii.V pondelok sa chystáme ísť ku doktorovi,no nie som si istý,či už po troch dňoch sa bude dať zistiť,ako na tom je.Za odpoveď ďakujem

    Dobrý deň,
    nestresujte sa, Escapelle ak sa podá do 24-48 hodín je vysoko účinný. Váš príspevok plný popolu na hlave ma veľmi pobavil :).
    No čo, chyťte kamošku za ruku a predstavte Vašim :).
    Svadba bude veliká, pošlite koláčky.