• opat neziaduce ucinky HAK?

    Dobry den, chhcela by som sa opytat na vas nazor...pocas oddychoveho tyzdna som uzivala ATB Duomox ci take nieco...je mozne ze mi to tak znizilo ucinok HAK yasminelle ze opat pocitujem jej neziaduce ucinky ako je zavrat, unava..pocit na zvracanie...taketo pocity som mala aj pri pociatocnom uzivani HAK postupne to vsak vymizloa teraz zase to mam...rovnako aj bolesti v podrusku...alebo to moze byt aj ina pricina??? a ako dlho po vyuzivani ATB uz budem opat plne chranena?? a este otazka..aka je sanca byt tehotna ked som pravidelne brala HAK a pocas uzivania ATB soms a chranila aj pouzivanim prezervativu, pricom partner sa urobil aj t ak mimo mna do kondomu?? dakujem

    Dobrý deň,
    užívanioe antibiotík by nemalo mať vplyv na uvedené nežiadúce účinky. Po vysadení antbiotík je vhodné sa chrániť ešte 7 dní. Riziko otehotnenia pri popisovanom sposobe styku je nulové.