• Otázka

    , Autor: Mamina44

    Dobrý večer.
    Chcem sa spýtať.
    Ak som mala chránený sexuálny styk pri ktorom zostal kondóm v pošve,môžem byť tehotná?
    Mam 48 rokov,sterilizáciu, hypothyreozu a použila som tabletku po a po nej som krvacala viac ako 7 dní.
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    šanca na otehotnenie vo veku 48 rokov je menej ako 1%, sterilizácia zlyháva približne 1 na 1000 výkonov a tabletka po znižuje riziko otehotnenia o 95%, takže ak si to spočítame, tak šanca na tehotenstvo je vo Vašom prípade približne rovnaká ako je Jackpot v lotérií.
    Krvácanie je spôsobené zrejme hormómni v antikoncepcií.