• Fyzická aktivita

    Dobrý deň,
    prosím Vás ak je táto otázka prehnaná, tak sa za ňu vopred ospravedlňujem. Ale chcela by som sa spýtať, upravovali sme doma záhradu a dva dni som prenášala hlinu vo fúriku, nie prehnané váhy, ale dalo to zabrať. Pár dní na to som zistila, že som tehotná. Mohla by byť takáto fyzická aktivita spôsobiť potrat alebo nejaké problémy? Ďakujem

    Dobrý deň,
    naopak, fyzická námaha je pre tehotenostvo veľmi vítaná a znižuje riziko rôznych kompliiácii. Pokračujte, jedine čo je vhodné, chráni´t si ruky rukavicami, lebo v pôde môžu byť mačacie výkaly.