• Tonic

    Chcem sa spýtať, že ak som vypila 4 dcl Tonicu a je možné že som na začiatku tehotenstva, či by to nemohlo nejako uškodiť plodu.

    Dobrý deň,
    nemohlo, ide o malú dávku a chinín je škodlivý až vo vysokých dávkach. To by ženy nesmeli piť bavoráky ani gin tonic nikdy, lebo nikdy netušia či náhodou nie sú tehotné. A ako by nám potom za triezva naslúchali ?