• hnedasty vytok

    Dobry den pan doktor
    Chcem sa spytat na Vas nazor:
    Znamena zlto-hnedasty hlien(zatial bez vytoku) podla Vas bliziaci sa potrat? Som v 9tt a zatial vsetko prebiehalo bez akychkolvek problemov.Myslite si ze je na mieste ist hned na pohotovost,kedze moj gynekolog je na tyzdennej dovolenke pocnuc dneskom,ci mam pockat ako sa vyvinie situacia....

    Dobrý deň,
    može to znamenať hroziaci potrat, ale nemusíte s tým hneď bežať k lekárovi, pretože on nemože spraviť nič na záchranu plodu, ak ten má tendenciu sa potratiť. Počkajte, ak to prestane je dobre, ak by krvácanie zosilnelo a bolo ako menštruácia alebo silnejšie potom navštívte lekára.