• špinenie v 8 tt.

    Dobrý den pán doktor.Poprosím Vás o radu.
    Pred dvoma dnami ma prepustili z nemocnice-bola som tam pre bolesti v podbrušku bez krvácania.
    Kedže sa potvrdila tehotnost a bolesti ustúpili hlásila som sa u svojho gyn.Tam ma pozrel dal teh. knižku.No večer som začala mat hnedastý výtok nie na vložke len ked som sa utrela išla som do nemoc. No tam mi povedali,že pokial ma nebolí brucho nemajú ma prečo hospitalizovat.To špinenie mám stále s minimálnou bolestou bruška.
    Kázali mi ležat a dali mi ascorutin 3x2.
    Prosím Vás kôli čomu to môžem mat neohrozuje to plod.
    Vopred dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    hrozí Vám potrat ale nedá sa to nijako liečiť. Predpokladám, že ste mala na ultrazvuku potvrdenú tehotnosť.
    Musíte počkať ako to dopadne, ak by ste začala krvácať aj v kusoch tak hneď navštívte nemocnicu. Inak stačí kontrola u gynekológa podľa poradne.