• sporanox

    Dobry den,

    mam recidivujuce kvasinky. Asi mesiac po pol rocnom uzivania sporanoxu / 2 tablety na zac.menstruacie/ sa mi objavili znovu. Lekarka mi nentokrat predpisala 4 tablety, 2x2 a odporucila mi dalej sa snazit o babatko. Na letaku je ale informacia, ze otehotniet sa odporuca az mesiac po uziti lieku. Tak teraz neviem. Mame sa snazit ci nie?

    Dakujem pekne

    Dobrý deň,
    ak pri Sporanoxe ste bola v poriadku, tak by ste ho mala užívať dlhodobo. Jedna dávka sporanoxu v tehotnosti neškodí, užíva sa aj tak po menštruácii, takže kľudne možete skúšať.