• Podozrenie na implatáciu

    Dobrý deň, som v 24.dni (zvyčajne trvá 28 dní) cyklu a začalo mi slabé jasnočervené krvácanie s bolesťami v podbrušku. Pohlavný styk som mala pred 6 dňami ( cca 2-4 dní po očakávanej menštruácii) pričom sme použili pharmatex kapsulu a prezervatív. Predposledný styk som mala pred 16 dňami a taktiež sme použili prezervatív a nedošlo ani k ejakulácií u partnera. Mám obavy, že sa jedná o implantačne krvácanie, avšak nedáva mi to zmysel, nakoľko si myslím, že ochrana bola dostatočná a neviem o tom, že by došlo k jej zlyhaniu. Ak sa nejedná o uhniezdenie vajíčka, aký je dôvod takejto zmeny? Ďakujem za radu.

    Dobrý deň,
    menštruácia sa môže občas posunúť na skôr. Ak chcete pravidelný cyklus a nechcete takéto stresy, dajte si napísať klasickú hormonálnu antikoncepciu, ktorá je vysoko spoľahlivá.