• ružový výtok

    , Autor: cloe

    Dobrý, chcela by som sa opytat na ružový výtok , je možne mat po milovani ružový výtok ? Menštruacia mi má prist vždy 9 alebo 10 začiatkom mesiaca može byt že ten ružový výtok je náznak toho že mi pride menštruacia?neviem či si to už len namyšlam ale mam nafuknute kus bruško neviem či to mam s toho že jem pravidelne a som najedena alebos toho že by som bola tehotná ?

    DObrý deň, ak sa Vám bude výtok po styku opakovať je potrebné vyšetrenie, može ísť o chorobu krčka maternice.
    Ale zrejme ide o ovulačné krvácanie.