• prosim poradte

    dobry den ...ja by som sa chcela opytat ze ci je normalne menstruovat dva tyzdne v kuse...pred viac ako mesiacom som zacala menstruovat trvalo to dva tyzdne a kedsom sla k dr prestalo to..dr.si robil srandu ze sa asi zlakli...tyzden bol pokoj a zacalo to znva dnes je zas ukonceny druhy tyzden je to slabucke ale v kuse...uz neviem co mam robit..dr.mi povedala ze o je po porode normalne a hlavne ked kojim..ale som po porode uz viac ako pol roka a uz som mala normalnu menstruaciu...berem azaliu a prosim o radu a odpoved..vopred dakujem...

    Dobrý deň,
    je to v súvislosti s kojením a Azáliou, možete skúsi´t vysadiť azáliu, alebo pridať lieky proti krvácaniu, po dohode s Vašou lekárkou.