• Bolestivá menštruácia

    Dobrý večer, potrebujem poradiť.pred 11 mesiacmi som rodila, nekojím, menštruáciu mám pravidelnú, ale veľmi bolestivú a silnú, prvé 2 dni ani nemôžem vstať z postele čo mi je tak zle.pred tehotenstvom som takéto problémy nemala.HAK brať nemôžem, lebo mám trombofíliu a môj gynekológ mi povedal, že to musím jedine vydržať.existuje nejaké riešenie, ako by som sa zbavila tej príšernej bolesti počas menštruácie?ďakujem

    Dobrý deň,
    áno existuje.
    Kúpte si Ibuprofen /nurofen, ibagin/ a užívajte denne 400 mg, začnite 4 dni pred začiatkom menštruácie a užívajte to až do jej konca.