• velmi bolestivá menštruácia

    Dobrý večer pán doktor. Otáčam sa na vás s problémom a verím , že mi pomôžete ako aj doteraz. Beriem už tretí mesiac tabletky Belara. Prvý mesiac som krvácala tyždeň potom to prišlo podla tabletiek nabuduci mesiac opäť dobre prišlo a teraz mi prisli o dva tyždne od poslednej menštruácie a mala som velke bolesti v podbrušku asi prvé štyri dni až som si musela zobrať tabletku od bolesti.Chcem sa spytať čo spôsobuje tie bolesti som 14 mesiacov po pôrode. či tabletky uplne vysadit alebo sa to upravi menštruácia nie je velmi silna ale bolesti ano. Za vašu odpoved dakujjem dobrú noc dakujem

    Dobrý deň,
    prvé tri mesiace sa sliznica prisposobuje novým hladinám hormónov a takýt problém može byť, pokračujte v užívaní, stav by sa mal upraviť. Ak nie, nutno uvažovať nad zmenou antikoncepcie.