• Macmiror 500

    Dobrý deň,
    Chcela by som sa opýtať. Mne boli predpísané vaginálne tablety Macmiror500. Je potrebné preliečenie aj u manžela? Ak áno, aké voľnopredajné lieky odporúčate? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    neviem aké máte potiaže a prečo Vám bol liek predpísaný, ale obvykle nie je potrebné liečiť sexuálneho partnera. Z pošvových infekcií sa partner lieči iba pri trichomoniáze .