• zápal

    dobrý deň, prosím vás o radu, už 3 roky mám problémy s diskomfortom, väčšinou palenie, občas svrbenie, bolestivosť, nikto ma nechce liečiť keďže výsledky zo sterov mám vždy dobré, jedine premnožený laktobacil,na čo som dostala antibiotiká Dalacin peroralne,po ktorých to bolo ešte horšie, vaginálne tablety mi takmer všetky robia zle, vrátane canestenu, väčšinou po všetkom opuchnem... vždy mám začervenanie a pocit zápalu, najhoršie asi týždeň po menstruacii, takisto o niečo zvýšený výtok, aplikujem si každý mesiac vaginalne probiotiká, idelyn, gynella, avšak nič zrejme nepomáha, ďakujem

    Dobrý deň,
    je veľmi ťažko určiť príčinu Vašich problémov, pretože okrem infekcie sa môže jednať aj o alergiu buď na pracie potreby, hygienické potreby ale aj potraviny. Tomu by nasvedčoval aj opuch po podaní liekov. Zvážil by som dermatologické vyšetrenie.