• Progesterone ladee pharma

    Dobry den, momentalne som v 32 tt a ocitla som sa v takej situacii ,ze zo dna na den som zacala mat bolesti podbruska ako pred menstruaciou a bolesti krizov moj gynekolog mi povedal ,ze sa mi skracuje krcok a mam mat kludovy rezim a uzivat magnezium 2x3 tablety denne
    Po styroch dnoch som citila zhorsenie v tom ,ze mam teraz pichanie v podbrusku a celu noc ma bolelo cele brucho
    Isla som rano k doktorovi ten ma kontroloval palpacne a krcok 2,5 cm ked mi na moje poziadanie urobil vysetrenie sonom tak nameral krcok 3,5 cm a nasadil mi progesterone a magnezium.Nakolko jeho vyjadrenie k mojej zalezitosti bolo pre mna zmätocne ci sa teda skracuje krcok alebo nie navstivila som este ineho odbronika aby som pocula aj iny nazor a tam pri vysetreni mi povedal ze mam masivny vytok a nasadil mi macmiror ze zapal moze sposobovat skracovanie a potom mam zacat brat progesterone plus mi dal magnerot 1tbl rano a 1 tbl vecer a na obed magnosolv
    Teraz moja otazka je ..ci je toto vhodny postup nakolko som uz v 32 tt a macmiror mam na 12 dni tak mi pride rizikove neuzivat ten progesterone skoro dva tyzdne bojim sa aby som nieco nezanedbala
    Na jednej strane ak je tam naozaj zapal trrba ho zrejme preliecit ale na druhej strane ak tam nie je a zbytocne budem 12 dni zdrziavat liecbu tym progesteronom
    Nevkem teda aky postup mam zvolit ci sa preliecit macmirorom a potom az brat progesterone a to uz budem v 34tt alebo nasadit hned ten progesterone
    Co sa tyka vytoku spozorovala som ze mam ale ine tazkosti som nemala iba obcas pichanie od spodu a to som pripisovala tehotenstvu ze sa vsetko roztahuje

    Dobrý deň,
    vo Vašom prípade (ak možno veriť vyšetreniam) sa určite nejedná o hroziaci predčasný pôrod a progesteron, magnézium ani kľudový režim by som určite ja osobne neodporoúčal. Ak máte výtok spojený s nepríjemnými pocitmi v pošve, preliečte sa tým macmirorom (je bezpečný) a normálne existujte.