• Žltý výtok

    Dobrý večer
    Chcela by som sa opýtať ohľadne žltého výtoku ,ktory nezapacha. Spozorovala som ho 3-4dni dozadu ako mi skončila menštruácia. Teraz 2 mesiac užívam znova po 2r pauze antikoncepciu leverette. Mohlo by to mat nejaký súvis aj s tým ?
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    áno výtok môže súvisieť s hormonálnymi zmenami pri antikoncepcii. Ak by sa pridali aj iné príznaky (svrbenie pálenie), potom sa bude treba preliečiť.