• ****

    Dobrý deň už asi 4 deň citim silne pálenie a rezanie tam dole prve 2 dni som mala zeleno žltý výtok zapáchajúci potom silny opuch dala som si canesten tabletu výtok prestan opuch ostal tak som kúpila canesten masť teraz mam opuch na pravej strane vedla otvoru ktorý velmi boli a zväčšil sa mi vzadu to ne podlhovaste vyzera to ako cista vedeli by ste mi poradiť uz sa to neda zvládnuť neviem chodit ani si sadnúť.

    Dobrý deň,
    jedná sa zrejme o zápal žliazky v oblasti veľkých pyskov, je potrebné navštívit gynekológa, bude sa to riešiť drobným chirurgickým zákrokom.