• Štípanie

    Dobrý deň. Poslednú dobu sa mi neustále vracia prechladnutie močovych ciest. Mala som to už dávnejšie keď som užívala aj antibiotiká na to a odvtedy sa mi to neustále vracia, neviem čo je spúšťač ale vždy to do pár dní odoznie, stačia mi väčšinou urologicke čaje. Môže byť že teraz sa mi to vrátilo skrz to že som mala kvôli chorobe ATB, erdomed a aerius a ešte som vzala aj núdzovú antikoncepciu? Pravidelne beriem antikoncepciu Daylla. Prípadne mala som na odberoch krvi zvýšený cukor môže to byť aj tým? Ďakujem

    Dobrý deň,
    najdôležitejšia informácia je podĺa mňa o tom cukre, ak ste boli nalačno a mali ste zvýšený cukor, určite je potrebné to dovyšetrovať. Pri cukrovke môžete mať opakované zápaly močových ciest. Inak by bolo vhodné urolgoické vyšetrenie vrátane podrobného vyšetrenia moča počas príznakov.