• zapaly

    Dobrý deň, od min.roka ma trápia opakovane zápaly moč.mechura od februára 2022 do dnešného dňa som vybrala 10x Atb kvôli tomu, gynekológ pri vyšetrení sonom aj pošvy vždy keď zaplatí mechúr alebo ako to opísať tak to boli, ale nemám žiadne štipanie ani pálenie len takú typu bolesť ktorá sa nikde nešíri, taký tlak. cez leto som bola aj u urologa sono Ok moč brani cievkou tiež ok. v januári tento rok z vyteru mam enterokoka fekalis a ešte niečo čo uz neviem ako sa vola, čo mi povedal že je výsledkom neustálych Atb, nanho mi nasadil aj betadin čipky do posvy aj atb fo úst a po douzivani až doteraz mam gynoflor. momentalne čakám na výsledky z imunologie lebo môj gynekológ povedal že na tie baktérie musí spolupracovať aj s imunológm lebo su na skoro vsetko rezistentné. Imunológ navrhol ešte liečby autovakcinami a teda počkám na výsledky z krvi, ale že veľakrát su výsledky ok a tie zápaly nemusia byť spojené so slabou imunitou. Takze popravde ja už neviem čo robiť. Ako sa zbavit opakujúcich bolesti mechúra a ako sa zbavit tej baktérie.

    Dobrý deň,
    opakvoané zápaly močových ciest sú častým problémom u mladých žien. Mám iba málo informácii ale vo výtere pošvy je enterokokus normálny ak ste nemali problém s výtokom nemalo sa to liečiť.
    Osobne by som navrhol vyhľadať urológa aby to začal riešiť z jeho stránky.