• Škrabanec na intimnych partiach u dieťaťa

    Dobry deň, dcerka 6 ročna sa pravdepodobne poškrabala pri vstupe do pošvy. Sťažuje sa na štipanie pri močeni a na sliznici pri vstupe do pošvy ma krvavy šrám. Kvoli štipaniu mi teraz nechce chodiť na maju potrebu. Existuje niečo, čim by som jej to mohla natrieť? Je potrebne vyhladat lekara? Može sa kupat v domacom bazene, alebo je potrebne počkat, kym sa to zahoji? Ďakujem.

    Dobrý deň,
    osobne neodporúčam žiadne krémy ani maste, ponechal by som poranenie nech sa zhojí samotné, v priebehu 1-2 dní by mali problémy ustúpiť.
    Kúpať sa môže, až sama povie, že ju to nebolí.