• vlhkost

    Prajem pekny den.
    Mam problem s nadmernou vlhkostou, a chcela by som sa spytat, ci na to neexistuje nejaky vaginalny krem pripadne tabletky, ktore by mohli znizit vlhkost.
    Dakujem Zaneta

    Dobrý deň,
    závisí na tom či máte výtok, alebo zvýšenú sekréciu žliazok okolo pošvy. Na výtok sa dajú dať vaginálne liečivá, ale zvýšená sekrécia sa rieši pomerne ťažko.