• problem?

    Dobry den.Mame s priatelom plucne chlamydie.Moze mi ich slinami preniest do pochvy a nakazit ma? Mozem z toho mat nejaky zapal?
    dakujem

    Dobrý deň,
    pľúcny kmeň chlamýdii spravidla nerobí gynekologický zápal. I keď boli práce, že sa našli v oblasti genitálu, ale nevie sa, či tam škodia. Ak sa obaja liečite, tak by sa nemalo nič stať.