• Vlasy

    Dobrý deň, mám 2 ročného synčeka a teraz mi začali vypadávať vlasy. Počula som že vypadávanie vlasov môžu spôsobiť aj gynekologické problémy. Je to pravda? Alebo: Je to možné že po 2 rokoch po pôrode teraz vypadávajú?

    Dobrý deň,
    nie už nie je pravdepodobné, že by bola príčina porod. DOporučujem endokrinologické, kožné a očné vyšetrenie, ktoré zistí príčinu vypadávania vlasov.