• mäso

    Dobry den prajem,trosku sa aj hambim ale chcela by som vas poprosit o odpoved na moju otazku..
    Po porode mi vyrastlo pri vchode do posvy mäso.neviem od coho,a ani to ze ako sa to bude odstranovat.a ake budu nasledky ked nenavstivim gynekologa...velmi sa bojim navstivit gynekologa,neviem od coho mi vypadavaju vlasy.. je mozne ze od toho mäsa??

    Dobrý deň,
    to čo Vám vyrástlo na pošve je reakcia na steh a odstraňuje sa to veľmi jednoducho a bezbolestne. Po porode často vypadávajú vlasy, dajte sa ostrihať nakrátko, denne si umývajte vlasy a jedzte veľa vitamínov.