• TRIQUILAR

    dobry den mam este jednu otazku preco som sa docitala ze vynechanie tabletiek moze sposobit dlhsie meskanie menstruacie?co je natom pravda?dakujem

    Dobrý deň,
    po úplnom vysadení talbetiek vačšinou menštruácia príde do mesiaca v termíne, ale niekedy je to do 6-8 týždňov podobne ako po skončení tehotnosti. Ak menštruácia mešká dlhšie, alebo je nepravideľná, nesúvisí to s tabletkami, je to iba prejav stavu organizmu, ktorý bol maskovaný - liečený tabletami